Kamad müügiks

MÜÜDUD!

Kuula nüüd hoolega. Kui tahad Surfilaagrisse laiata kamad katusel, siis see on just sulle. Ei pea enam olema wanna-be surfar, vaid saad aru, sul on OMA kamad. Ostad ära, paned katusele ja lõkke ääres laotad maha laiali, näitad kohale tulnud groupidele ja see ongi surfari elu. Pea-asi et tuult ei tuleks, muidu groupid sunnivad veel vette. Võibolla peaks tegelt selle puust kuulidega kee ka kaela panema. Kui kunagi sõitma õpid, mis tegelt pole üldse oluline, siis võid selle komplektiga sirge peal ka Pärnu Jürkale kanna peale astuda. Mõõda küll kahjuks nende kamadega temast ei saa. Paneks kogu komplekti hinnaks praegu siis 400EUR, saab tüki kaupa ka, tee oma pakkumine: powerhead@hot.ee
Puri Gaastra Matrix 7,5. Sõitnud päris vähe nii 10 korda rigatud ehk. (viimased 3 aastat kaks korda rigatud). Kerge ja hea veoga puri. Ilmselt üks parimaid mis freerideril vee peal elu mõnusaks teeb.


Poom Prolimit 160-220 aluminiumist. Esimene osa ühest tükist, mis lõpetas minu poomide pooleks minemise saaga. Pikkuseks saab panna 160-220, vajadusel ka rohkem aga siis ei saa surfata sellega.
Hoolega kasutatud aga peaks veel kestma küll.


Mast Gaastra 490 55% süsinikku. Kindlasti alla 10 korra kasutatud. Sobib pakutava purjega kokku. Ega seda süsinikku polegi nii palju vaja, terve maailm on süsinikku täis.


Pikendus ja kardaan. Toimivad. Pikendusega saad ka poodi rõõvima minna ja vahele jäädes kukutad lihtsalt käest. Näeb välja nagu merest leitud ja sulandub ime-hästi loodusesse, Grissomil jääb kindlasti see leidmata. Pääsed puhtalt.


Laud 103L F2 Elminator. Ojaaaa. Kurat seda teab mis disainerid mõtlesid kui seda tegid, pidi algselt SuperX distsipliini sõitma, ehk slaalomi ja freestyle laud kokku monteeritud. Päris kiire sõiduga. Pealt näeb välja üsna rotikas aga alt imeheas korras. Pole mina näinud WRC autot kus salongis ilus keskkonsool, nii ka selle lauaga.


Uimed. Kokku 4 tk. Vaata ise piltidelt mis need on.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply