23.07 Harilaid

Prognoos oli jõhkram kui tegelikkus, ometigi panin kõige tillema seti, mis on 5,0 ja 84L. Hannesega koos ja algul sai ikka omajagu võideldud sealt rullist välja saamisega, kuna purje oli vähe et kõrgust saada ja tuul oli väga täpselt sisse. Miski hetk sain välja sealt rullist, siis läks hulka lõbusamaks.
Teinekord sellises olukorras peabki täitsa vasakule ära pressima ja sealt saab juba kenasti läbi rulli. Hüpata küll ei saanud kuna laine oli suur ja lauge, ja tagasi murdumis tsooni ei kiskunud selle täpselt paraja purje ja otse sisse tuulega. Alla lainet oli hea ja harjutasin negatiivsele halsile keeramist ennem tagasi lõikamist. Hea kolliga täitsa kenasti tuleb ja clew-first sai  keerata.
Selle kandi tuulega on Nasval jube kõva segadus lainetega, et tahab hambad välja raputada, ometigi Saaremaa surfiklubist kedagi ei olnud. Eks mingil määral võib aru saada, sest selle 2. pildi peal on näha, et laua suunas tuleb läbi metsa u. 100m kama vedada ennem kui autoni jõuab. Aga Nasval selle kandi tuulega on pärast sant maitse suus.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply